Współpraca dropshipping

ZESTAW PREZENTOWY ZUP-98-HBR LISTONOSZKA MĘSKA BRĄZOWA T-91-HBR I SASZETKA T-89-HBR PAOLO PERUZZI

Własna etykieta przewozowa

W tym miejscu możesz dodać swoją etykietę przewozową. Po wybraniu pliku, kliknij przycisk zapisz. Dozwolone formaty plików to: JPG, PNG, PDF

loader

Więcej informacji

Torba na ramię T-91 została wykonana z gładkiej skóry naturalnej typu hunter. Gruba i odporna na przetarcia, doskonale sprawdza się w przypadku często używanych dodatków galanteryjnych. Torba męska jest zapinana na klamrę typu tic-tac. Pod klapą umieszczono wsuwaną kieszeń na najczęściej wyciągane akcesoria, o wymiarach 19 cm x 23 cm. Z powodzeniem zmieścisz tam książkę lub portfel. W komorze głównej znajduje się kieszeń na suwak, skórzany organizer na 3 długopisy i kieszonka na telefon. Jeśli potrzebujesz więcej miejsca do przechowywania, na tyle umieszczono kieszeń na suwak po długości. Regulowany pasek zapewnia maksymalny komfort noszenia torby, nawet przy dużych obciążeniach. 

Charakterystyka 

Model: T-91-HBR 

Producent: Paolo Peruzzi 

Materiał: skóra naturalna typu hunter 

Kolor: brązowy

Kolor okuć: złoty

Liczba kieszeni: 4 

Liczba komór: 1

Organizer na długopisy: tak 

Kieszonka na telefon: tak 

Mieści format A4: nie 

Wymiary

Wysokość: 30 cm 

Szerokość: 25 cm 

Głębokość: 7 cm 

Długość paska: 90 – 150 cm 

Saszetka na pas została wykonana z postarzanej skóry naturalnej typu hunter. Mocny materiał doskonale sprawdzi się na co dzień, zachowując odporność na przetarcia. Zaletą nerki o prostym fasonie jest pakowna komora główna, w której dodatkowo umieszczono kieszonkę na suwak. Kieszeń wewnętrzna jest idealnym miejscem na przechowywanie drobnych przedmiotów, np. kluczy. Saszetkę nerkę możesz z powodzeniem założyć na skos lub na pas – regulowany, parciany pasek o max. długości 90 cm jest zapinany na mocną klamrę.

Charakterystyka 

Model: T-89-HBR

Producent: Paolo Peruzzi 

Materiał: skóra naturalna hunter 

Kolor: brązowy

Kolor okuć: złoty

Zapięcie: suwak błyskawiczny 

Liczba komór: 1

Liczba kieszeni: 1

Kieszonka na telefon: nie 

Wymiary

Wysokość: 15 cm 

Szerokość: 30 cm 

Głębokość: 6 cm

Długość paska: 60 – 95 cm 

Produkty powiązane