Współpraca dropshipping

MAŁA BRĄZOWA ŁYŻKA DO BUTÓW 12 CM PAOLO PERUZZI W-10-12

Własna etykieta przewozowa

W tym miejscu możesz dodać swoją etykietę przewozową. Po wybraniu pliku, kliknij przycisk zapisz. Dozwolone formaty plików to: JPG, PNG, PDF

loader

Więcej informacji

Każdy z nas w swojej szafie ma buty, które ciężko jest założyć – Paolo Peruzzi przychodzi do Ciebie z odpowiednim akcesorium!

  • Łyżka przystosowana do każdego rodzaju obuwia, szczególnie sportowego, eleganckiego oraz zimowego. Uniwersalny rozmiar sprawia, że akcesorium może być stosowane zarówno do damskich i męskich, a także do dziecięcych butów. Z pomocą tego akcesorium łatwiej i szybciej założysz obuwie codzienne.

  • Stop metali, z którego wykonano łyżkę nie zawiera dodatków niklu. Dzięki odpowiednio dobranemu materiałowi, akcesorium doskonale spełnia swoje zadanie. Łyżka o długości 12 cm w kolorze brązowym szybko stanie się niezbędnym akcesorium na co dzień. 

  • Dzięki poręcznej wielkości, łyżka nie zajmuje dużo miejsca – możesz nosić ją zawsze przy sobie. Z powodzeniem zmieści się do każdej torby, saszetki czy plecaka. Rozmiar łyżki jest dostosowany do mniejszych kieszeni plecaków i toreb sportowych

Charakterystyka 

Model: W-10-12

Producent: Paolo Peruzzi 

Materiał: metal

Kolor: brązowy

Długość: 12 cm 

M.

Produkty powiązane